Ogólnopolska PIELGRZYMKA RODZIN OSÓB POWOŁANYCH I WSPIERAJĄCYCH POWOŁANIA na Jasną Górę: 11 Maja 2024 r.

To już kolejna edycja tego pielgrzymowania, w której uczestniczą rodzice kapłanów, osób życia konsekrowanego i seminarzystów oraz członkowie wspólnot modlitewnych i przyjaciół seminariów duchownych, zakonów i zgromadzeń zakonnych, grup modlących się za powołania. Spotykamy się na Jasnej Górze w sobotę 11 maja 2024 roku.

Początek pielgrzymki o godzinie 10.00 w bastionie św. Barbary. Pierwsza część to konferencja i świadectwa osób wspierających powołania zorganizowanych w inicjatywie „Wspólnota dla powołań”, która swój początek wzięła w Rosji, gdzie wciąż dotkliwie brakuje kapłanów i osób życia konsekrowanego.

O 13.30, w kaplicy NMP Jasnogórskiej, zostanie odprawiona Msza św., której będzie przewodniczył Ksiądz Biskup Andrzej Przybylski jako delegat KEP ds. Powołań, podczas której zawierzy Maryi rodziców osób powołanych i wszystkie osoby wspierające powołania.