1. Krąg Biblijny – w każdy poniedziałek o 18:45.
  2. Franciszkański zakon Świeckich – w III sobotę miesiąca o 15:00.
  3. Modlitewne spotkania Młodych Młodzi z Nain – w każdy piątek o 19:00.
  4. Wspólnota Krwi Chrystusa – w II środę miesiąca o godzinie 15:00 ma miejsce Adoracja Najświętszego Sakramentu, a o godzinie 16:00 – Msza Święta.
  5. Apostolat Zbawczego Cierpienia – w każdy wtorek odbywa się Adoracja Najświętszego Sakramentu o godzinie 10:30, a Msza Święta dla tych, którzy chcą zrozumieć sens cierpienia w ostatnią sobotę miesiąca o godzinie 16:00.
  6. Liturgiczna Służba Ołtarza – spotkania lektorów w każdy czwartek o godzinie 19:00, a dla ministrantów i kandydatów o 10:00 w każdą sobotę.
  7. Wspólnota Żywego Różańca – zmiana tajemnic w pierwszą sobotę miesiąca, ponadto w każdy poniedziałek o godzinie 9:00 wspólnota w kaplicy adoracji odmawia modlitwę różańcową.
  8. Apostolat Margaretka -wspólnota ludzi modlących się za  kapłana do końca jego życia.
  9. Grupa Presynodalna – w ostatnią sobotę miesiąca.

Przy parafii działa również Poradnia Rodzinna, która służy nie tylko naszym parafianom, ale i mieszkańcom całego powiatu oleśnickiego.