Zgodnie z zapowiedzią od 25 lutego 2024 r.  transmitujemy w każdą niedzielę , święta  oraz w dniach rekolekcji parafialnych  Msze Święte dla chorych o godz.9.00. Transmisja dostępna na kanale YouTube WILEŃSKA4  Lub na stronie parafialnej TRANSMISJA 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XI NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 16.06.2024 r.

1. W dniu dzisiejszym w naszej parafii gościmy siostrę Zygmuntę Kaszuba, karmelitankę od Dzieciątka Jezus, która przez 50 lat posługiwała w Ruandzie i Burundi w najbiedniejszym państwie świata. Współpracowała z bł. Wandą Błeńską nazywaną matką trędowatych. Otoczmy naszą modlitwą i życzliwą pomocą naszych siostry i braci w krajach misyjnych.

2. W poniedziałek 17 czerwca o godz. 16.30 w domu parafialnym spotkanie przed zakończeniem roku szkolnego i katechetycznego wszystkich katechetów pracujących w przedszkolach i szkołach na terenie naszej parafii. O godzinie 18.45 spotkanie Kręgu Biblijnego.

3. We wtorek o godz.18.00 – Msza Święta i nabożeństwo do św. Charbela.

4. W środę 19 czerwca o godz.15.00 – Adoracja przed Najświętszym Sakramentem, następnie Msza Święta Wspólnoty Krwi Chrystusa w kaplicy św. Franciszka.

O godz.18.00 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

5. W piątek o godzinie 18.00 – Msza Święta i nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

6. W sobotę 22 czerwca godz. 16.00 w kaplicy św. Franciszka Msza Święta Apostolatu Zbawczego Cierpienia. Zapraszamy osoby niepełnosprawne, chore i samotne. Po Mszy Świętej modlitwa Różańcowa.

7. Przed tygodniem w ramach zbiórki do puszek na remont kaplicy adoracji zebraliśmy 4170 zł. Dziękujemy za wszystkie ofiary złożone na ten cel. Łącznie zostało zebranych 47.500 zł. Od dnia dzisiejszego kaplica adoracji jest udostępniona do codziennej adoracji Najświętszego Sakramentu.

8. W dniach 15-24 października nasza parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Włoch. W programie między innymi: Padwa, Asyż, Rzym, San Giovanni Rotondo, Monte San Angelo, Manopello, Loretto, Rimini. Szczegółowy program w kancelarii parafialnej lub na stronie internetowej parafii.

9. Na półce prasowej przy wyjściu możemy kupić najnowszą prasę katolicką. Między innymi Nowe Życie, Gość Niedzielny, L’Osservatore Romano i Mały Gość Niedzielny. W zakrystii i w kancelarii parafialnej można zakupić kolejny numer Gość Niedzielny – HISTORIA.