„Lednica” jest wydarzeniem masowym o charakterze religijnym podczas którego kilkadziesiąt tysięcy młodych ludzi z całej Polski spotyka się na wspólnej modlitwie, integracji i radosnym przeżywaniu czasu. Wydarzenie rozpoczyna się w sobotnie przedpołudnie 1 czerwca, a kończy się w nocy z 1 na 2 czerwca.

Wyjazd z Oleśnicy (zbiórka koło kościoła MBM przy ul. Wileńskiej 4) o godzinie 7:00 powrót z Lednicy (Ostrów Lednicki koło Gniezna) w godzinach nocnych, około godziny 1-2 w zależności od momentu przejścia przez „Bramę rybę”. Powrót do Oleśnicy planowany w godzinach porannych w niedzielę 2 czerwca.
W razie wszelkich pytań kontakt z ks. Sylwestrem Łaską (wikariusz parafii NMP Matki Miłosierdzia, organizatorem wyjazdu) – wokuz91@gmail.com albo w kościele.
Cena wyjazdu: 100 zł (w cenie zawarte jest ubezpieczenie (3zł), przejazd (53zł)i pakiet uczestnika (44 zł).

Zapisy poprzez formularz internetowy (link podany poniżej), lub u ks. Sylwestra