Parafialna Pielgrzymka do Włoch

zapraszamy na spotkanie organizacyjne w piątek 6.09.2024

godz.19.30

Oleśnica parafia NMP Matki Miłosierdzia ul. Wileńska

1 DZIEŃ 15.10.2024- Wyjazd o godzinie 20.00. Przejazd nocny przez Czechy i Austrię.

2 DZIEŃ 16.10.2024. Przyjazd do PADWY ok. godziny 10.00.  nawiedzenie bazyliki św. Antoniego, modlitwa przy grobie świętego oraz w Kaplicy Relikwii (zachowany aparat głosowy i język św. Antoniego) Przejazd do hotelu w okolicy RIMINI nad Morzem Adriatyckim. Czas wolny. Obiadokolacja i nocleg w Hotelu.

3 DZIEŃ 17.10.2024 Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przyjazd do ASYŻU. Zwiedzanie Bazyliki Świętego Franciszka z jej słynnymi freskami. Następnie spacer po miasteczku – Piazza del Comune z kościołem Matki Bożej na Minerwie, dom narodzin św. Franciszka i bazylika św. Klary. Następnie przejazd do CASCII, gdzie znajduje się sanktuarium św. Rity, zwiedzanie. Przejazd do hotelu w okolicy Rzymu, obiadokolacja, nocleg

4 DZIEŃ 18.10.2024 Po śniadaniu, przejazd do centrum Rzymu metrem – spotkanie z przewodnikiem zwiedzanie najciekawszych i najbardziej znanych zabytków barokowego i starożytnego Rzymu: Colosseum, Forum Romanum (centrum politycznego i towarzyskiego starożytnego Rzymu), Kapitolu, placu Weneckiego, Fontanny di Trevi, Placu i Schodów Hiszpańskich (miejsce m.in. corocznych pokazów mody) W ciągu dnia msza święta. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

5 DZIEŃ 19.10.2024 Śniadanie, przejazd do WATYKANU, udział w Audiencji Generalnej z udziałem papieża. Po zakończonej audiencji czas wolny na zakup pamiątek i posiłek. – dalsze zwiedzanie Rzymu: Zamek Św. Anioła, Piazza Navona, Pantheon Powrót do hotelu. Obiadokolacja, nocleg

6 DZIEŃ 20.10.2024 Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do PIETRELCINY, miejsca urodzenia św. Ojca Pio. Spacer uliczkami miasteczka, kościół Św. Rodziny, dom, w którym przyszedł na świat Francesco Forgione i inne miejsca z nim związane. Przejazd do hotelu w San Giovanni Rotondo, obiadokolacja, nocleg.

7 DZIEŃ 21.10.2024 Śniadanie, zwiedzanie SAN GIOVANNI ROTONDO – sanktuarium Ojca Pio, modlitwa przy grobie. Czas wolny. Po południu przejazd do sanktuarium w MONTE SAN ANGELO, obiadokolacja, nocleg.

8 DZIEŃ 22.10.2024 Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do MANOPELLO, nawiedzenie sanktuarium Świętego Oblicza, w którym znajduje się utkana z bisioru chusta z wizerunkiem prawdziwego oblicza Chrystusa. Następnie przejazd do LORETO – nawiedzenie sanktuarium Świętego Domku i Matki Bożej Loretańskiej. Przejazd do hotelu w RIMINI, czas wolny. Obiadokolacja, nocleg.

9 DZIEŃ 23.10.2024 śniadanie, czas wolny dla uczestników. Pobyt na plaży. Spacer po mieście. Wyjazd około godzinie 19.00. Przejazd nocny przez Austrię i Czechy

10 DZIEŃ 24.10.2024 Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

Termin: 15.10-24.10.2024 Cena: 3250 zł

CENA ZAWIERA:

• Przejazd autokarem (WC, DVD, klimatyzacja, mini barek) -2 kierowców
  • 3 noclegi w hotelu w okolicach Rzymu.

2 noclegi w hotelu w Rimini

• 2 noclegi w hotelu w San Giovanni Rotondo

• Pokoje 2-osobowe z łazienkami
  • 7 śniadań
  • 7 obiadokolacji
  • opiekę doświadczonego pilota na całej trasie wycieczki
  • Ubezpieczenie KL i NNW
  • Opłatę na rzecz Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego i Funduszu Pomocowego
  • Rezerwacja Mszy Świętych.

Na realizację programu prosimy posiadać 150 EURO (płatne pilotowi w autokarze,) cena wycieczki nie obejmuje opłat turystycznych przy wjazdach do miast, biletów wstępu, przejazdów metrem w Rzymie, usług licencjonowanych przewodników miejskich, Tour Guide, opłat klimatycznych w hotelach oraz innych opłat służących realizacji programu,

Pilot nie oprowadza we wnętrzach zwiedzanych obiektów

Program wycieczki jest ramowy – kolejność zwiedzania może ulec zmianie

telefon  kontaktowy : 660 011 115