You need to add a widget, row, or prebuilt layout before you’ll see anything here. 🙂

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXXIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ

CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 26.11.2023 r 카톡 사진.

1. W dniu dzisiejszym obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Święto patronalne Liturgicznej Służby Ołtarza oraz Akcji Katolickiej Download the Win 10 Screensaver.

Z okazji rocznicy objawienia przez Matkę Bożą Cudownego Medalika św. Katarzynie Labure dzisiaj Słowo Boże na temat cudownego medalika skieruje do nas ks 하츠오브아이언4 모드. Maciej Musielak dyrektor krajowy wspólnoty od Cudownego Medalika , którego serdecznie witamy w naszej parafii. Po każdej Mszy Świętej będzie można otrzymać cudowny medalik Download Leeds and Bluebird.

2. W poniedziałek o godz. 18.30 w kościele spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, o godz 마파도2 다운로드. 18.45 w kaplicy św. Franciszka kolejne spotkanie w ramach Kręgu Biblijnego. Zapraszamy do wspólnego poznawania i lektury Pisma Świętego Download Wasord.

3. W czwartek 30 listopada o godz. 18.00 Msza Święta i nabożeństwo do św. Michała Archanioła.

4 High definition audio. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca :

piątek

godz zwcad 다운로드. 6.15 Msza Święta o NSPJ i wystawienie najświętszego Sakramentu

godz. 17.00 Sakrament spowiedzi świętej 누가 펌웨어 다운로드.

godz. 18.00 Msza Święta o NSPJ i wystawienie najświętszego Sakramentu 진짜야구 슬러거.

sobota

godz. 7.00 Msza Święta o Niepokalanym Sercu Maryi i nabożeństwo do NS. Maryi

godz. 18.00 Msza Święta Wspólnoty Żywego Różańca i zmiana tajemnic Ż.R.

5. W sobotę 2 grudnia o godz. 9.00 – 49 Męski Różaniec ulicami miasta. Rozpoczęcie w naszej parafii, zakończenie w Parafii Matki Bożej Fatimskiej.

6. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy ADWENT. W tym dniu poświęcimy opłatki wigilijne, które tak jak w latach ubiegłych będzie można nabywać w niedziele po każdej Mszy Świętej u sióstr Felicjanek przy wyjściu z kościoła, a także w tygodniu w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Ofiary składane za opłatki będą przeznaczone na pokrycie kosztów ogrzewania w okresie zimowym. W Adwencie ministranci będą rozprowadzać lampiony adwentowe a od III Niedzieli Adwentu sianko na stół wigilijny. Dochód z nich zasili fundusz Liturgicznej Służby Ołtarza. Zwracamy się również z prośbą o wsparcie słodyczami lub innymi rzeczami, które będziemy rozdawać naszym najmłodszym w czasie rorat i w dniu św. Mikołaja. Niech czas Adwentu będzie dla nas wszystkich okazją do radosnego oczekiwania na spotkanie z Jezusem w dniu Bożego Narodzenia.

7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Na stole z tyłu kościoła zostały wyłożone: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, L’Osservatore Romano i Nowe Życie.