NA IV NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU

22 카톡 사진. 03. 2020 r.

1 Download the Win 10 Screensaver. W środę 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze św. o godz. 6.30, 7.00, 7.30 i 18.00. W tym dniu obchodzimy Dzień Świętości Życia 하츠오브아이언4 모드.

2 Download Leeds and Bluebird. W piątek Droga Krzyżowa o godz. 9.00 rano i o godz. 19.00 wieczorem. Zapraszamy do wspólnej modlitwy. Nabożeństwa Gorzkich Żali nie będzie do odwołania 마파도2 다운로드.

3 Download Wasord. Kancelaria parafialna czynna będzie do 31 marca w następujące dni: wtorek i czwartek od godz. 16.00 do 18.00 i w sobotę od godz. 10.00 do 12.00. W pozostałe dni kancelaria nieczynna High definition audio. W sprawach pogrzebu i w razie konieczności prosimy dzwonić na telefon dyżurny, którego numer jest podany na stronie internetowej i przy wejściu do kancelarii zwcad 다운로드.

4 누가 펌웨어 다운로드. Prosimy o zastosowanie się do zaleceń Pana Premiera i komunikatu ks. abp Józefa Kupnego Metropolity Wrocławskiego ograniczających liczbę uczestników zgromadzeń na Mszy św 진짜야구 슬러거. i w nabożeństwach.

5. W tygodniu na Msze św. zapraszamy przede wszystkim osoby, które ofiarowały intencje mszalne. W tym trudnym czasie powszechnej kwarantanny prosimy o pozostanie w domach i o włączenie się we wspólne modlitwy z Telewizją Trwam, Radiem Maryja i Radiem Rodzina Wrocław. Zapraszamy także na osobistą adorację Najświętszego Sakramentu do kaplicy Bożego Miłosierdzia.