OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
NA NIEDZIELĘ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

28.05.2023 r.

1 카톡 사진. W poniedziałek święto NMP Matki Kościoła. Msze Święte jak w dzień powszedni o godz. 6.30,7.15 i 18.00.W tym dniu kancelaria parafialna nieczynna. Sprawy nagłe na telefon dyżurny.

2 Download the Win 10 Screensaver. Msza św. dla Apostolatu Zbawczego Cierpienia zostanie odprawiona wyjątkowo we wtorek 30 maja. o godz. 16.00. w kaplicy św. Franciszka.

3 하츠오브아이언4 모드. W czwartek 1 czerwca – rozpoczynamy miesiąc modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nabożeństwo czerwcowe po wieczornej Mszy Świętej. W niedzielę oraz
w uroczystości o godz.17.30 Download Leeds and Bluebird. W tym dniu pamiętajmy o wszystkich dzieciach szczególnie dzieciach w krajach ogarniętych wojną.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca .W pierwszy czwartek miesiąca modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne 마파도2 다운로드. W piątek spowiedź od godz.17.00. W sobotę o godz. 7.15 będzie sprawowana Msza św Download Wasord. z nabożeństwem wynagradzającym Niepokalanemu Sercu Maryi. W godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych, a po Mszy św. wieczornej zmiana tajemnic Żywego Różańca. W tym dniu zostanie odprawiona Msza św. dla Wspólnoty Męskiego różańca w naszym kościele o godz High definition audio. 9.00., a po niej różaniec ulicami Miasta. Zakończenie parafia NMP Fatimskiej.

5. W sobotę 3 czerwca o godz.9.00 na cmentarzu przy ulicy Wileńskiej odbędzie się pochówek dzieci martwo urodzonych. Zapraszamy rodziny do wspólnej modlitwy zwcad 다운로드.

6. W przyszłą niedzielę 4 czerwca – XVI ŚWIĘTO DZIĘKCZYNIENIA 누가 펌웨어 다운로드. W tym roku, kiedy nie ustaje koszmar wojny na Ukrainie, spotkamy się w wilanowskim Sanktuarium, by wspólnie dziękować Opatrzności Bożej za tych, którzy wprowadzają pokój. Głównym bohaterem tegorocznych uroczystości będzie bł. Stefan Wincenty Frelichowski, młody kapłan i harcerz, który zginął w obozie koncentracyjnym w Dachau W tym dniu odbędzie się ZBIÓRKA OFIAR DO PUSZEK na rzecz Sanktuarium Opatrzności Bożej w Warszawie w niedzielę 4 czerwca 진짜야구 슬러거. Również w przyszłą niedzielę o godz.12.00 Msze świętą prymicyjną odprawi ks. Michał Plona, który w naszej odbywał praktykę diakońską.

7. Chór Iunctus wraz ze wspólnotą Miłość Pańska, działającą przy par. Św. Jana zaprasza na wieczór uwielbienia 8 czerwca, w Boże Ciało, na godz. 20.00 do Amfiteatru nad Stawami. Zachęcamy do udziału w tym radosnym modlitewno-muzycznym spotkaniu.

8. Duszpasterstwo młodzieży organizuje wyjazd 3 czerwca (sobota) na spotkanie młodych

(od 7 klasy szkoły podstawowej ) na Polach Lednickich. Zapisy i szczegóły na stronie internetowej parafii lub u ks. Sylwestra.

9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej. Na stole z tyłu kościoła zostały wyłożone: Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, L’Osservatore Romano i Nowe życie.