CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

22. 11. 2020 r.

1. Dziś niedziela – Chrystusa Króla Wszechświata. To dzień patronalny Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej i Liturgicznej Służby Ołtarza. Pamiętajmy w modlitwach o tych wspólnotach naszej parafii.

2 카톡 사진. Od dzisiejszej niedzieli 22 listopada rozprowadzać będziemy poświęcone opłatki na stół wigilijny. Prosimy je nabywać po każdej Mszy św. u Sióstr Felicjanek przy wyjściu z kościoła oraz w dni powszednie po Mszy św. wieczornej, a także w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Ofiary składane w ramach podjęcia opłatków będą przeznaczone na potrzeby naszego Kościoła w tym trudnym czasie pandemii koronawirusa.

3. Od dzisiejszej niedzieli u Parafialnego Zespołu Caritas po mszach św Download the Win 10 Screensaver. niedzielnych możemy zaopatrzyć się w świece „Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom”.

4. W czwartek 26 listopada o godz. 15.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Bożego Miłosierdzia, a o godz. 16.00 w kościele Msza św. dla Wspólnoty Krwi Chrystusa.

5. W przyszłą niedzielę, pierwszą Adwentu, po Mszy św. o godz. 12.00 z racji trwającego jubileuszu 30.lecia parafii nastąpi uroczyste poświęcenie nowego Krzyża misyjnego przed kościołem 하츠오브아이언4 모드. Miało to nastąpić podczas listopadowych misji, ale zostały przez Covid -19 odwołane. Podczas najbliższych misji św. w przyszłym roku przy tym Krzyżu zostanie dokonane odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych i wyznanie naszej wiary.

6. W naszej parafii od 30 listopada do 23 grudnia br. (poza sobotami i niedzielami) o godz. 18.00 będą sprawowane Msze św. ze specjalnym błogosławieństwem dla Rodzin. Będzie to jedna z form spotkania rodzin z kapłanami w ramach odwiedzin duszpasterskich, które tradycyjne odbywały się na przełomie grudnia i stycznia Download Leeds and Bluebird. Zapraszamy zatem rodziny wskazanych ulic, w intencjach których będziemy sprawować Ofiarę Mszy św. Przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2021 przygotowaliśmy pakiety z tekstem modlitwy podczas wieczerzy wigilijnej, siankiem, wodą poświęconą i kredą oraz życzeniami duszpasterzy. Ta forma naszego spotkania zastąpi tegoroczną kolędę, która będzie miała właśnie taki wymiar z powodu epidemii Covid -19. Zapraszamy naszych Parafian według ulic w następujące dni:

Poniedziałek 30 listopada – Świerzna, Blok Stacyjny, ul. Trakcyjna, ul. Moniuszki, ul. Otwarta

Wtorek 1 grudnia – ul 마파도2 다운로드. Krzywoustego, ul. Wesoła, ul. Limanowskiego, ul. Poprzeczna

Środa 2 grudnia – ul. Lotnicza, ul. Wschodnia, ul. Kresowa, ul. Powietrzna, ul. Przyjaźni, ul. Żwirki i Wigury, ul. Szybowcowa, ul. Spadochronowa, ul. Balonowa, ul. Na Podkowie

Czwartek 3 grudnia – ul Download Wasord. Daszyńskiego, ul. Lwowska

Piątek 4 grudnia – ul. Reymonta, ul. Słoneczna, ul. Armii Krajowej

Poniedziałek 7 grudnia – ul. Kleeberga, ul. Leśna, ul. Wojska Polskiego, ul. Koszarowa

Wtorek 8 grudnia – ul High definition audio. Poniatowskiego, ul. Prosta, ul. Tołstoja, ul. Krzywa

Środa 9 grudnia – ul. Kopernika, ul. Podchorążych, ul. Kościuszki

Czwartek 10 grudnia – Wileńska, Poleska, ul. Kwiatowa, ul. Wspólna

Piątek 11 grudnia – Spalice

Poniedziałek 14 grudnia – ks zwcad 다운로드. Sudoła, Grabskiego, Kwiatkowskiego, Hallera

Wtorek 15 grudnia – Sucharskiego

Środa 16 grudnia – Małopolna, Mościckiego, Narutowicza, Lelewela, Maczka, Paderewskiego, Kazimierza Wielkiego, Kochanowskiego

Czwartek 17 grudnia – Sikorskiego

Piątek 18 grudnia – ul. Klonowa – numery nieparzyste 1 – 3

Poniedziałek 21 grudnia – ul. Klonowa – numery nieparzyste 5 – 7

Wtorek 22 grudnia – ul. Klonowa – numery parzyste 2 – 6

Środa 23 grudnia – ul 누가 펌웨어 다운로드. Klonowa – numery parzyste 8 – 12

7. Od przyszłej niedzieli 29 listopada do 31 grudnia odbędą się 33.dniowe ogólnopolskie rekolekcje przed całkowitym oddaniem się Jezusowi przez Maryję. Więcej informacji na plakacie w gablocie przed kościołem i na stronie internetowej www.oddanie33.pl

8. Po Mszy św. u ministrantów przy wyjściu z kościoła można nabyć czasopisma katolickie Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny. Wrocławski miesięcznik „Nowe Życie” prosimy przyjąć w prezencie 진짜야구 슬러거.