Zbliża się piękny czas wrocławskiej pieszej pielgrzymki .W Archidiecezji Wrocławskiej trwa synod diecezjalny. Został on zwołany przez abp. Józefa Kupnego, w trosce o wspólnotę Kościoła lokalnego. Ta troska wynika z chęci wyjścia do ludzi Ewangelii. To zadanie pielgrzymi pieszej pielgrzymki wrocławskiej realizują już od 44 lat. Podczas tegorocznej wędrówki, chcemy zgłębiać swoją wiedzę o Kościele, o tym jak realizować się w tej wspólnocie, a może nawet komuś uda się znaleźć swoje miejsce w Kościele. Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w pielgrzymce. Tegoroczne hasło: „Jesteśmy Kościołem”.

Termin: 3.08.2024 – 10.08.2024,

Koszt: 160 zł – dorośli, 90 zł – młodzież, studenci

Tel. do kontaktu: 608 095 757

Zapisy możliwe:

• przez formularz na stronie www.pielgrzymka.pl,
  • u przewodnika danej grupy
  • w trakcie pielgrzymki w „Informacji Pielgrzymkowej”.

INFORMACJE DODATKOWE

• Osoby niepełnoletnie mogą wyruszyć jedynie z opiekunem pełnoletnim.
  • Dla rodzin powyżej 3 osób przewidziano zniżki.
  • Pielgrzymka jest namiotowa, należy zabrać ze sobą namiot, śpiwór i karimatę.
  • Bagaże składane do transportu muszą być koniecznie podpisane imieniem i nazwiskiem właściciela oraz numerem grupy.

Więcej informacji i zapisy przez formularz: na stronie www.pielgrzymka.pl i fb