Kościół znalazł się na krawędzi? – pytają wrocławscy klerycy i studenci Papieskiego Wydziału Teologicznego we Wrocławiu. Zapraszają do debaty w ramach 35 Apache. Ogólnopolskiego Forum Młodych w dniach 27-29 listopada 2019 r. Więcej informacji tutaj

Pontyfikat papieża Franciszka, Synod Amazoński, spadek liczby wiernych, nowa ewangelizacja i wyzwania współczesności – Kościół mierzy się dzisiaj z wieloma wyzwaniami 입 트영. Jakie lęki i nadzieje przynoszą zjawiska współczesności? Jaka powinna być odpowiedź chrześcijanina? Co myśleć? I jak postępować?

Odpowiadają duchowni, publicyści, ludzie Kościoła: prymas Wojciech Polak, prowincjał polskich dominikanów Paweł Kozacki OP, Tomasz Terlikowski, ks 클립스튜디오 브러쉬. Tadeusz Isakowicz-Zaleski, Marcin Przeciszewski (Katolicka Agencja Informacyjna), Paweł Milcarek i Tomasz Rowiński (Christianitas), s Download japanese ime. Małgorzata Chmielewska (wspólnota Chleb Życia) i inni.

Wydarzenie rozpocznie koncert zespołu niemaGotu 27 listopada (środa) o godzinie 19 w kolegiacie Świętego Krzyża przy Placu Kościelnym na Ostrowie Tumskim Download God of War 3.

Więcej informacji tutaj